Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Dvs Pırlanta | Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Birbirini seven her ruh ikizinin, ilişkisini en üst seviyeye taşımak adına atıkları o büyük adım evlilik teklifidir. Evlilik teklifinin olmazsa olmazı, aşk, sadakat ve ömür boyu bağlılığın simgesi olan tektaş pırlanta yüzük bu özel anın en önemli parçasıdır. Her kadının hayalini kurduğu o özel anı, pırlantanın eşsiz ışıltısıyla taçlandırın! Ömür boyu parlaklığını, ışığını ve berraklığını kaybetmeyecek olan pırlanta (elmas) doğanın bize sunduğu en güzel armağan. Evlilik teklifi sürecine hazırlanmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ömrünüzdeki en önemli anlardan birinde her şey kusursuz olmalı. Teklifin edildiği o ilk an, nefes kesici güzellikte bir tektaş ile hikayenizi ışıltılı bir peri masalına dönüştürebilirsiniz. 

Peki doğru tektaş pırlanta yüzüğü nasıl seçebilirim?

Doğru yüzük aslında sizin tercihleriniz ve bütçenizin ile bir bütünüdür. Dvs pırlanta ekibi olarak karat, renk, berraklık ve kesim özelliklerini göz önünde bulundurarak, sizin bütçenizi ve istediklerinizi göz ardı etmeden en uygun fiyatlı tektaş pırlanta yüzüğü hazırlıyoruz. Bu süreçte sizin için en doğru ve en özel yüzüğü üretmek için tüm ekibimiz her soru ve endişenizi en minimuma indirmek için sizin yanınızda! Doğru tektaş pırlanta yüzük modelini seçmeniz ve en uygun fiyatlı pırlanta yüzüğe sahip olabilmeniz için çalışıyoruz. 

Pırlanta tektaş yüzük modellerinde her zevke ve tarza hitap edecek, yuvarlak tektaş, baget tektaş, damla tektaş yüzük, emerald tektaş yüzük, cushion tektaş yüzük, oval tektaş yüzük, markiz tektaş yüzük ve prenses kesim tektaş yüzükler ile hayalinizi hiç azalmayacak bir ışıltıyla süsleyebilirsiniz. Pırlanta tektaş yüzüklerimizin hepsi tercihinize göre GIA sertifikası, HRD sertifikası ve firmamıza ait sertifika ile tarafınıza sertifikalı pırlanta yüzük olarak teslim edilir. Pırlanta sertifikası uzman taş bilimciler tarafından hazırlanan ürününüzün kimliği olarak tanımlayabileceğimiz bir belgedir. Sertifika satın alınan pırlantanın rengi, kalitesi, karatı ve berraklığının yazdığı detaylı bir değer raporu sunmaktadır. 

 

Pırlanta tektaş yüzük seçerken taş kalitesi, taş kesimi gibi önemli konulardan sonra tarzınızı ve pırlanta kalitesini en iyi şekilde yansıtacak montür modeli seçimlerinizde de size destek oluyoruz. Sadece evlilik teklifi için değil, sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi arıyor olabilirsiniz. Özel günlerinize, sevdiklerinizi özel hissettirecek pırlanta tektaş bir yüzük hediye ederek, unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Hayalinizdeki eşsiz pırlanta tektaşı henüz bulamadıysanız, sizin için özel tasarım pırlanta tektaş yüzüğü üretmek için dvs pırlanta ekibi olarak sabırsızlanıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle hayalinizdeki yüzüğe kavuşmanız ve günün sonunda kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan muteşem bir tektaş yüzüğe sizi kavuşturuyoruz.

Filtre
Limit:
0,36 Karat Sade Vintage Tektaş Pırlanta Yüzük
5.400,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,50 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük
9.699,99 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,86 Karat Prenses Kesim Tektaş Pırlanta Yüzük
17.703,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Alice
8.298,00 TL
Yeni
Camilla
6.894,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Charlotte
8.199,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
DIANA
11.124,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
ELLA
3.987,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
EVA
6.696,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
IDA
3.987,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Keitha Brilliant
9.099,00 TL
Yeni
Sade Oval Pırlanta Tektaş Yüzük
3.456,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
26 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır