Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

SA'D'E Yüzük

Dvs Pırlanta | Sade Koleksiyonu | Sa’d’e Altın Yüzük

En çok tercih edilen aksesuarlar arasında olan yüzük modelleri çeşitliliği ile her tarzdan, zevk sahibi kadınların mücevherleri arasında yerini alıyor. Minimal tasarımlarla kendini ifade etmeyi seven kadınların seveceği ince, zarif ve pırlantalı yüzük modellerimizi günlük hayatta severek kullanacaksınız. Hem tek başına hem de diğer yüzük modelleriyle birlikte kullanabileceğiniz minimal altın yüzük modellerimiz modayı yakından takip eden kadınlar tarafından çok sevilecek. Jewels of Sade olarak, sade ve minimal tasarım çizgimizi koruyarak günümüz modasını kendi tarzımıza uyarlamaktan keyif alıyoruz. Aynı zamanda geçmişten günümüze gelerek bizleri kendine hayran bırakan altın vintage yüzük modellerini de sade bir yorumla tekrardan tasarlayarak hayata geçiriyoruz.

 Minimal Altın Yüzük Tasarımları

Hayatının her anında sadeliği tercih eden stil sahibi, zevkli gelin adayları da evlilik yüzüklerini seçerken artık daha sade modellere yönelmekte. Bu yeni minimal tasarım anlayışında kullanılan, değerli renkli taşlar, pırlantalar muhteşem bir uyum içinde görsel bir şölen oluşturuyor. Renkli taşlı yüzüklerin taşıdığı anlamlar ve  renklerin görsel açıdan kusursuz bir bütünlük sağlıyor oluşu ‘’Evlilik teklifi yüzüğü tektaş yüzük olmalı.’’ algılarını değiştirecek gibi gözüküyor. Sade tasarımlarla oluşturulmuş altın yüzük modellerinde kullanılan pırlanta kesimleri, oval pırlanta yüzük (oval cut), markiz pırlanta yüzük (marquise cut), baget kesim (baguette cut), damla pırlanta yüzük (pear cut), zümrüt kesim pırlanta yüzük (emerald cut), cushion pırlanta yüzük (yastık kesim), ve prenses pırlanta yüzük (princess cut) modelleridir. Bu kesim modelleri tasarımlarımızda sıkça kullandığımız kesim modelleridir. 

Taşsız olarak altının kendi asaletini ve gücünü kullanarak hazırladığımız, minimal taşsız altın yüzük tasarımlarımız günlük stilin vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alıyor. Serçe parmakta kullanılan şövalye yüzükleri, minimal çizgilerle doğadan ilham alan pırlantalı yüzükler, renkli taşların enerjisini yansıtan renkli taşlı yüzükler ve sade vintage alyanslar. İhtiyacınız olan, aradığınız tüm yüzük modellerini sa’d’e yüzük koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.  Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için günün her anında severek kullanabileceğiniz altın yüzük tasarımlarımızdan yardım alabilirsiniz. Yüzük seçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz, karasız kaldıysanız ve ürünlerimizi deneyerek satın almak istiyorsanız sizleri pırlanta ofisimize bekliyoruz!


 

Filtre
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır