Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

SA'D'E Kolye

Dvs Pırlanta | Sa’d’e Koleksiyonu | Altın Kolye

Sadeliğin, yalınlığın ve zarifliğin tasarıma dönüşmüş hali! Kadınların en çok tercih ettiği takı modellerinden, en başta gelen altın kolyeler modelleridir. Boynunuza sade, minimal ve pırlantalar ile süslenmiş eşsiz bir kolye taşıyorken stilinizin bütünlüğünü hissedeceksiniz. Kullanım rahatlığı açısından da tercih sebebi olan altın ve pırlanta kolyeler, her gün kullanılsa bile kalite ve parlaklığını asla kaybetmediğinden stilinizi zamansız bir şekilde tamamlamaya devam edecektir. Sade koleksiyonunu oluştururken benimsediğimiz tasarım anlayışı kaliteli, ulaşılabilir ve sade tasarımlar yaratmak. Tasarladığımız altın kolye ya da pırlantalı altın kolye modellerini keşfedince sadeliğin bu derece etkili kullanılmasına şaşıracak ve severek kullanacaksınız.

Altın Kolye Modelleri

Tasarımlarımızda renkli değerli taşaları, pırlantaları ve tercihinize göre altın rengi olarak rose gold (pembe altın), gold (altın) ve silver (beyaz altın) seçeneklerini görebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin altın renkleri tercihinize göre değiştirilebilmektedir. Sade koleksiyonunda tasarladığımız kolyeleri dilerseniz tek başına dilerseniz zincir modellerimiz ile birleştirerek son zamanlarda oldukça moda olan kolye kombinlerini yaratabilirsiniz. Severek kullanacağınız alışılmışın dışında sade ve güçlü, altın kolye ya da pırlantalı altın kolye modellerimize SA’D’E  kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kullanım kolaylığını vurguladığımız altın kolyeler, sevdiklerimize kendimizi hatırlatmamızı sağlayacak, her gün boynunda taşıyabileceği muazzam bir hediye seçeneğine düşünüyor. Jewels of sade koleksiyonunda göreceğiniz tasarımların hepsi günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek zarif tasarımlardan oluşmaktadır. Kalite ve fiyat açısından da uygun ürünler sunan bu koleksiyon hediye arayanların yardımına koşuyor. Annenize anneler günü hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgilinize yıldönümü hediye, eşinize evlilik yıldönümü hediyesi, kız kardeşiniz doğum günü ya da mevzuniyet hediyesi olarak armağan edebileceğiniz tasarımlar.

Her yaş ve tarzı, sadeliği ve zarifliği ile mutlu edecek bir armağan seçeneği için doğru yerdesiniz. Hayalinizdeki sade ve naif tasarımı kategorilerimiz arasında bulamazsanız sizleri hayalinizi gerçekleştirebilmemiz için pırlanta ofisimize bekliyoruz. Sadece size özel, eşsiz ve sizin için büyük anlam taşıyan fikirleriniz hayata geçirmek için DVS Pırlanta ekibi eksiksiz olarak hizmetinizde. Taş seçiminden, altın rengine, tasarımdan, mıhlanmasına tüm süreçlerde sizlere destek oluyoruz.


 

Filtre
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır