Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Sa'D'e Koleksiyonu

Sa'D'e Koleksiyonu

Dvs Pırlanta | Jewels of Sade 

Sade Koleksiyonu

Sade ama asla basit değil!  Zarif, yalın, net ve etkili tasarımları sevenlerin, keşfedince vazgeçemeyeceği bir tasarım anlayışı ile karşınızdayız. Dvs Pırlanta ekibi olarak sade tasarımlarla yeni bir koleksiyon oluşturma fikriyle çıktığımız yolda, yepyeni bir marka doğdu. Özenle ve içimize sinerek hazırladığımız koleksiyonun sevilmesi ve talep görmesiyle zamanla ürün çeşitliliği arttırdık. Sevgiyle yapılan her işin büyüdüğü gibi koleksiyonumuzda büyüyerek, kendi sınırların ötesine geçerek yeni bir markaya dönüştü. Güncel, modaya uymak yerine kendi tasarım anlayışını modaya uyarlayan Jewels of Sade markası, her koleksiyonda yeni tasarlanan ürünlerin keşfedilmesini bekliyor!

Dvs pırlanta çatısı altında oluşturduğumuz, kalite ve işçilikten asla ödün vermeyen yeni markamız ve en güzel heyecanımız Jewels of sade! Bu yeni markamızda ürünlerimizi tasarlarken minimalizm yani sadeciliği benimsedik. Pırlantanın gücünden yaralanan sade ama asla basit olmayan ürünler tasarlıyoruz. Tüm kadınların günümüz modasında aradığı mücevher anlayışına hizmet ediyoruz. Günümüzde sade ve etkili bir görüntü yakalamak oldukça zor ve arzulanan bir stil. Zamanın modern ve çağdaş kadınları tarafından benimsenen görünümler arasında sadelik ve yalınlık sıklıkla tercih edilen bir görünüm. Bu görünümü sağlamakta en büyük yardımcınız sade, etkili ve zarif mücevher tasarlayan Jewels of Sade ürünleri olacak! 

Sade Koleksiyonu tasarımlarıyla kendi hikayenize renk ve ışıltı katmaya hazır mısınız? Her insan farklı bir hikayedir, her insan yaşadıkları, sevdikleri, sevmedikleri ve hissettikleriyle bütünleşerek kendi olur, özel bir hikaye olur. Bu yüzden her insanın hayata bakış açısı farklıdır ve bakış açıları tercihlerimize yön verir. Biz hayatın karmaşıklığından sıyrılıp, sadeleşmeyi, netleşmeyi tercih ediyoruz. Tasarımlarımızın sizin değerli hikayelerinizle birleşerek ışıldıyor. Jewels of Sade markası olarak, hem modern hem de vintage tasarımları kendi yorumumuzla sadeleştirerek sizlere sunmaktan keyif alıyoruz. Sade koleksiyonunda, altının güçlü duruşunu sade formlar ile ifade ederek, pırlanta ve renkli taşların ışıltısıyla naif ama güçlü tasarımları keşfedeceksiniz. Koleksiyonumuzda pırlantalar ve değerli renkli taşlarla bezenmiş altın kolye, altın bileklik, altın küpe, altın yüzük ve altın broşlardan oluşan zarif ve etkileyici tasarımları göreceksiniz. Tüm ürünlerimize sa’d’e kategorisinden ulaşabilirsiniz.  

Filtre
Limit:
0,13 Karat Sade Pırlanta Kolye
3.420,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,20 Karat Pırlanta Sade Kolye
2.916,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,24 Karat Pırlanta Sade Kolye
3.393,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,30 Karat Pırlantalı Sade Kare Küpe
3.753,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,30 Karat Sade Pırlanta Kolye
3.798,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,70 Karat Pırlantalı Sade Baget Kolye
5.697,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
36 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır