Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

SA'D'E Bileklik

Dvs Pırlanta | Sade Koleksiyonu | Altın Bileklik

Stil sahibi, tarzıyla dikkat çeken kadınların severek tercih ettiği altın bileklik modelleri, yenilikçi ve sade tasarımlarla sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Bileklik modelleri sunduğu geniş ürün yelpazesiyle geçmişten günümüze, her kültürden ve her tarzdan kadının bileklerini süslüyor. Geleneksel kültürlerde sıra sıra, ışıltısıyla kolları süsleyen bilezikler, günümüzde yerini çeşitli modellerin bir arada kullanıldığı bileklik tarz kombinlerine bırakıyor. Altın bileklik modelleri her zaman sevilerek kullanılan mücevher modelleri olmuştur. Sonsuz seçenek, model ve varyasyonu olan bileklik modelleri günlük stilinizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri. Sade koleksiyonu bileklik modellerimizde sizler için hazırladığımız koleksiyonda hem renkli doğal taşları hem de pırlantaları birlikte kullandık. Bileklikler üzerindeki minimal pırlanta dokunuşlarına bayılacaksınız. Sizin için özenle hazırladığımız bileklik modellerini Dvs Pırlanta Sade koleksiyonu kategorimizden keşfedebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız bu koleksiyonda sade, minimal ve modern tasarımlar ürettik. Jewels of sade bileklikleri minimal çizgisiyle alışılmışın dışında olmayı başarıyor. Minimal altın bileklik, minimal pırlanta bileklik, altın aynalı bileklik, altın hasır bileklik modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Daha renkli daha eğlenceli bir koleksiyon arıyorsanız mineli ve pırlantalı bilekliklerimiz tam sizler için olacaktır. Tamamı kendi özel tasarımlarımız olan mineli altın bileklikler renkli ve eğlenceli tasarımları sevenlerin yoğun ilgisini çekiyor. Mineli tavşan bileklik, mineli gökkuşağı bileklik, mineli kedi bileklik, mineli kırmızı kalp bileklik ve en sevilen model olan mineli Mickey Mouse bileklik modelimiz ile eğlenceli, renkli ve modern bir koleksiyon hazırladık. Vintage, minimal, eğlenceli ve sade tasarımlı modellerimiz arasından, seçtiğiniz her ürün ile tarzınıza ışıltı katabilirsiniz. Aradığınız bileklik modelini hala bulamadıysanız ve kendinize özel bir tasarımı taşımak istiyorsanız Dvs Pırlanta atölyesi tüm ekibiyle sizleri mutlu etmek için bekliyor.

Modern tasarımlar ile oluşturduğumuz koleksiyonumuzda, sevdiklerinizi mutlu edecek tasarımlardan birini hediye olarak seçmeniz yeterli. Hediye seçeneği olarak, unutulmaz ve özel bir armağan arıyorsanız her biri birbirinden özel bileklik modellerimizden birini seçmeniz yeterli olacaktır. Her tarzın tamamlayıcısı olacak tasarımlarımızla, özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. 

 

Filtre
Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır