Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Renkli Taşlı Yüzükler

Dvs Pırlanta | Pırlantalı Renkli Taşlı Yüzük

Renklerin büyüsüne kendinizi bırakın! Renklerin insan üzerindeki etkilerini hepimiz duymuşuzdur. Mavi sakinliği, yeşil huzuru, sarı saygınlığı, pembe aşkı, kırmızı hareketliliği, beyaz yeniliği ve saflığı, mor yaratıcılığı, siyah rengi ise gücü hissettirir izleyenlere. Tüm bu renkleri, pırlantanın güçlü ışıltısıyla birleştiren renkli taşlı yüzük tasarımlarımız ile hem takan kişi için, hem de çevresindekiler içim ışıl ışıl bir enerji kaynağı oluşuyor! Her yaştan kadının, zamansız olarak kullanabileceği, severek takacağı renkli taşlı ve pırlantalı yüzükler sevdiklerinizi mutlu etmek için seçebileceğiniz, kalıcı bir hediye seçeneği. Yıllar boyunca modası geçmeyecek, gün geçtikçe değerlenecek renkli taşlı pırlanta yüzük tasarımlarımızı Dvs Pırlanta renkli taşlı yüzükler kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Renkli taşlar doğanın bize sunduğu en güzel nimetlerde biri. Doğanın kalbinden gelen safir, zümrüt, yakut, gibi bilinen taşların yanında kullandığımız diğer doğal taşlar ise rhodonite (garnet), turmalin ve topaz taşlarıdır. Doğal taşların insanların üzerindeki etkileri azımsanmayacak kadar fazladır. Şifa ve enerji için kullanılan doğal taşları Dvs Pırlanta tasarımlarıyla birleştirerek, manevi olarak da sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek!

Zümrüt Taşlı Pırlanta Yüzük:

Zümrüt taşı yeşil rengiyle görenleri büyülerken, aileyi ve evliliği simgeler, sadakat taşı olarak da anılan bu taş, üzerinde taşıyan kişiye pozitif duygular vererek, sinir sistemini ve doyum duygularını güçlendirir.

Safir Taşlı Pırlanta Yüzük:

Safir taşı mavinin en güzel tonlarından biridir, gök yakut olarak bilinen bu taş aşkta sadakati simgelerken, üzerinde taşıyan kişiye özgürlük ve sakinlik hissi vermektedir.

Yakut Taşlı Pırlanta Yüzük:

Yakut taşı ateş kırmızısı rengiyle kırmızının en güzel tonlarını sunuyor bizlere. Aşkta koşulsuz sevgiyi ve tutkuyu simgeleyen yakut üzerinde taşıyanlara cesaret ve özgüven hissi vermektedir.

Sevgilinize, annenize, ablanıza ya da değer verdiğiniz dostunuz için hediye arıyorsanız renkli doğal taşların pırlanta ile olan eşsiz bütünlüğünden ilham alan renkli taşlı yüzüklerimizi seçebilirsiniz. Sevdiklerinize doğanın kalbinden en doğal ışıltıyı hediye etmek için daha fazla beklemeyin! Beğendiğiniz renkli taşlı ürün henüz tasarlanmamış olabilir, hayallerinizi ertelemeyin ve bizi ziyaret edin! Sizleri atölyemizde görmeyi, hayalinizde o eşsiz renkli taşlı pırlanta yüzüğü tasarlamak ve üretmek için heyecanla bekliyoruz.

Filtre
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır