Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Yüzük

Pırlanta Yüzük

Dvs Pırlanta | Pırlanta Yüzük Modelleri

Sizin için en özel ve en değerli anları dünya üzerindeki en değerli madenlerden biri olan pırlanta (elmas) ile göz kamaştıran unutulmaz ve eşsiz bir anıya dönüştürün! Sizin için her zevke ve her bütçeye uygun olarak hazırladığımız koleksiyonumuzu pırlanta yüzük kategorimizde bulabilirsiniz. Dvs ekibi olarak pırlanta yüzük kategorimizde bulunan pırlanta tektaş yüzük, pırlanta beştaş yüzük, pırlanta alyans, pırlanta isimli alyans, pırlanta tam tur yüzük, pırlanta yarım tur yüzük ve elmas yüzük gibi klasiklerin, her birinin pırlantalarını sizler için özenle ve büyük bir aşkla seçip üretime geçiyoruz.

Yüzük kategorimizde, klasik modellerin dışında modayı takip eden, güncel ve trend ürünleri seven kadınların tercihi olan renkli taş ve pırlantanın bir arada kullanıldığı yüzüklerimizde sizlerin beğenisine sunulmakta. Bu renkli taşlı pırlanta yüzük kategorisi, yakut yüzük, safir yüzük, zümrüt yüzük, turmalin yüzük, rhodanite yüzük, topaz yüzük gibi taşların kullandığı özel tasarımlardan oluşmaktadır. Pırlanta seçerken en önemli noktalardan biride kullanılan pırlantanın kesim şeklidir. Yüzüklerde en çok tercih edilen kesim olan yuvarlak kesim (round cut) modelidir.Yuvarlak kesime alternatif olarak günümüzde baget pırlanta (baguette cut), damla pırlanta (pear cut), emerald pırlanta (zümrüt kesim), cushion pırlanta  (yastık kesim), oval pırlanta (oval cut), markiz pırlanta  (marquise cut) ve prenses pırlanta  (princess cut) modelleri de sıkça tercih edilen pırlanta kesim modelleridir.

Yüzük alırken önceliğinizin uygun fiyat ve kalite olduğunu biliyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz. Yüzüğünüzün fiyatını ve kalitesini belirleyecek olan renk (color), berraklık (clarity), karat (carat), kesim (cut) ve montür gibi önemli detayları göz önünde bulundurarak markamızın kalite standartları çerçevesinde, sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürecek pırlanta yüzük modelleri tasarlıyoruz. Dvs pırlanta ekibi olarak uygun fiyat sunmak adına düşük kaliteli ürünler üretmek, markamızın size asla sunamayacağı bir seçenektir. Bu yüzden siz müşterilerimizi anlıyor ve en önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak bütçe dostu düşük fiyatlı pırlanta yüzükler üretiyoruz. Mevcut yüzük modellerimizi pırlanta yüzük kategorimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz  yüzük web sitemizde mevcut değilse ve sadece size özel tasarımlar arıyorsanız sizi pırlanta ofisimize bekliyoruz. Hayalinizde pırlanta yüzük modelini sizin için üretmeyi heyecanla bekliyoruz!

Filtre
Limit:
0,36 Karat Sade Vintage Tektaş Pırlanta Yüzük
5.400,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,50 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük
9.699,99 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
0,86 Karat Prenses Kesim Tektaş Pırlanta Yüzük
17.703,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
1,30 Karat Markiz Kesim Beştaş Pırlanta Yüzük
11.400,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Alice
8.298,00 TL
Yeni
Camilla
6.894,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Charlotte
8.199,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
Daisy
1.620,00 TL
Ücretsiz Kargo
DIANA
11.124,00 TL
Yeni İndirimli
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
ELLA
3.987,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
EVA
6.696,00 TL
Yeni
Ücretsiz Kargo
34 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır