Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Tektaş Küpeler

Dvs Pırlanta | Pırlanta Tektaş Küpe 

Tüm zamanların en sevilen, en çok tercih edilen ve klasik mücevherler arasında yerini almış küpe tasarımlarının başında tektaş pırlanta küpe modelleri geliyor. Sade ve şık olmak her zaman zordur. Abartısız bir şıklık yaratmaya çalışırken sıradan bir stil sergilemek çoğunlukla rastladığımız bir manzaradır. Tüm stilinizi bir anda değiştirecek, tüm kombinlerinize o son dokunuşunu yapacak mücevher, tektaş pırlanta küpe olacaktır. Kesinlikle abartıdan uzak saçlarınızın arasından süzülen ve boynunuza düşen muazzam bir parlaklık hayal edin! ya da hayal etmeyip bu eşi benzeri olmayan ışıltıyı sizler de taşımaya başlayın. Her kadının mücevherleri arasında bulunmayı ve baş köşede olmayı hak eden o tasarım kuşkusuz tektaş pırlanta küpelerdir. Bu kadar sevilmesi ve tercih ediliyor olmasının nedenleri çok fazla. Gün içinde stilinizle bütünleşip abartılı bir duruş sergilemezken, bir gece elbisesiyle de sönük ve yetersiz kalmıyor. Bu durum tektaş pırlanta küpe modelleri hakkında yapılan övgüleri fazlasıyla yerinde olduğunu bizlere gösteriyor.

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

En sevilen klasik küpe modellerinden olan tektaş pırlanta küpelerin sıklıkla tercih edilen modelleri sallantılı tektaş küpe ve vidalı (klipsli) modelleridir. Farklı kesim modelleriyle, baget kesim pırlanta, damla kesim pırlanta, oval kesim pırlanta ve yuvarlak kesim pırlanta (en çok tercih edilen) ile hazırlanan tektaş pırlanta küpe seçenekleri bulunmaktadır. Tüm kesimleri, modelleri ve daha fazlasını keşfetmek için Dvs Pırlanta, pırlanta küpe koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Koleksiyonumuzda her bütçeye ve zevke yönelik özenle hazırlanmış tasarımlar sizleri bekliyor. Karat, berraklık ve renk gibi en önemli kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat ve ürün kalitesi dengesini sağlayarak sizleri mutlu etmek için çalışıyoruz.

Her kadının üzerinde taşımaktan büyük keyif alacağı pırlanta küpe modelleri, sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermenin en ışıltılı yolu olabilir. Eskimeyecek, modası geçmeyecek ve her zaman severek kullanılabilecek bir hediye seçeneği! Eşinize, sevgilinize, kız kardeşinize, değerli dostunuza ya da annenize mücevher hediye almak istiyorsanız, bu seçeneği düşünmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca dilerseniz, tektaş pırlanta küpenizi, tektaş pırlanta kolye, tektaş pırlanta yüzük ve bileklik modellerimizle set haline getirerek göz alıcı bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır