Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Tamtur Yüzükler

Dvs pırlanta | Pırlanta Tamtur Yüzük

Tamtur pırlanta yüzükler ışıltıyı seven kadınların vazgeçilmez yüzükleri arasında yerini alıyor. Yüzük montürünün tamamının pırlanta taşlar ile sıralanmasından oluşan bu yüzük modeli uzun yıllardır sevilen ve tercih edilen bir model. Günlük kullanım için uygun olan pırlanta yüzükler ile günün her saatinde ışıldamaya devam edebilirsiniz! Pırlanta yüzüklerde model olarak, en sık tercih edilen tek sıra tamtur modeline alternatif olarak çift sıra ve üç sıra tamtur modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Yüzük montürünün kalınlığına göre üzerindeki taş sırasının miktarıda değişmektedir. Karat büyüklüğüne göre taş sırası ve sıradaki taş sayısı değişecektir. Tamtur yüzükler sıra taşlardan oluştuğu için, en doğru karat seçimi yüzük ölçünüz ile doğru orantılı olandır diyebiliriz. Pırlanta yüzüklerin, sizin parmak ölçünüze özel olarak hazırlanması kullanılabilirlik ve rahatlık açısından oldukça önemlidir. Tamtur yüzüklerin ölçülerinde oynama yapılamadığı için yüzüğün ölçüsü tüm yüzük modellerinde olması gerektiği gibi, parmağınızı sıkmayacak ve parmağınızdan düşmeyecek ölçüde olması gerekmektedir.

Tamtur Pırlanta Yüzük Kullanımı Hakkında

Günümüzde alyans modellerine alternatif olarak da sıkça tercih edilen pırlanta tamtur yüzükler, tektaş pırlanta yüzükler ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Tektaş pırlantanızın eşsiz ışıltısını tam tur pırlanta yüzük ile desteklemek hem sizin hem çevrenizdekilerinin gözlerini kamaştıracaktır. Pırlanta tam tur yüzükler, alyans olarak ya da günlük kullanımda sürekli tercih edildiğinde, “Taş düşmesi yaşanır mı?” ve “Pırlantalarım çizilir mi?” gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Bu endişelerden gönül rahatlığıyla uzaklaşabilirsiniz. Tamtur ve pırlanta yüzüklerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Doğru montürde, kaliteli bir işçilikle işlenmiş (mıhlanmış) tüm yüzüklerin taşları, dışarıdan güçlü bir darbe almadığı ya da müdahale edilmediği sürece taş düşmesiyle ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Ayrıca tüm pırlanta yüzük ve pırlanta ürünlerde pırlantanın çizilmesi söz konusu değildir. Çünkü pırlanta madeni doğadaki en dayanıklı madenler arasındadır. Unutmayınız ki pırlanta madenini pırlantadan başka bir madde çizemeyecektir.

Dvs pırlanta olarak yüzük modellerimizi bize belirttiğiniz ölçülerde kişiye özel hazırlıyoruz. Atölyelerimizde ustalarımız büyük titizlik ve özenle taşları yerleştirerek (mıhlayarak) ürünlerimizi sizler için hazırlamaktadır. Ekibimizin en önem verdiği değer, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturarak mutluluğunuzu paylaşabilmektir!

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır