Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Su Yolu Bileklikler

Dvs Pırlanta | Pırlanta Su Yolu Bileklik

Tarzına şıklığına ve görünüşüne önem veren her kadının sahip olmak isteyeceği mücevherlerden biri de pırlanta su yolu bilekliklerdir. Mücevherler arasında klasikleşmiş bir yeri vardır ve her tarza hitap edebilmektedir. Dünyanın en güzel en eşsiz ışıltısından oluşan su yolu bileklik modelleri, aynı karat ölçüsündeki pırlantaların yan yana dizilmesinden meydana gelmektedir.  Her biri eşsiz ışıltıda olan pırlantaları özenle seçip sizler için hazırladığımız pırlanta su yolu bileklik modellerimizi Dvs Pırlanta Bileklik kategorimizde inceleyebilirsiniz. Bu sade ama bir o kadarda ışıltılı tasarımı, değişik karat büyüklükleriyle her stile uygun hale getirmek mümkün. Pırlanta ya da altın tüm mücevherlerinizle uyum içinde kullanabileceğiniz su yolu bileklikler vazgeçilmez aksesuarlarınızdan biri olacak. Tüm kıyafet kombinlerinizde uyumla kullanabileceğiniz gibi özel günlerde ve davetlerde tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Pırlanta su yolu bileklik modelleri, geçmişten bu yana en çok tercih edilen modellerden biri olmuştur. Düğün takı alışverişi listelerinde, pırlanta tektaş ve beştaş yüzüklerden sonra pırlanta su yolu setler sadeliği, zarifliği ve ışıltısıyla sevilerek gelinler tarafından sıkça tercih talep edilmektedir. Sadece özel günlerde de değil artık günlük hayatta, sokak modasında da stilinizi, pırlanta ışığı ile süsleyebilirsiniz. Her kadının sahip olmak isteyeceği, günün her anında rahatlıkla kullanabilecekleri pırlanta su yolu bileklik modellerinin modası asla geçmeyecek. Sadece klasik beyaz pırlantadan oluşan klasik modellerin dışında yeni tasarımlarda üretilmektedir. Siyah pırlantalı su yolu bileklikler ya da safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla birlikte hazırlanmış su yolu bileklik modelleri de sıkça üretilmekte ve tercih edilmektedir.

Sevdiklerini, annenizi, eşinizi, kardeşinizi ya da kıymetli bir dostunuza ömür boyu severek kullanacağı kalıcı bir hediye vermek isterseniz pırlanta su yolu bileklikler sizin için iyi bir seçenek olabilir. Dvs Pırlanta olarak her bütçeyi mutlu edecek ürünler hazırlamaya çabalıyoruz. Su yolu bilekliklerimizi üretirken, kişilere özel olarak kendi bilek ölçülerine göre ve hayatının her anında zorlanmadan kullanabileceği su yolu bilekliği üretiyoruz. Sıra taş pırlanta bileklik modelleri olarak da bilinen bu modellerin istenilen ölçülerde, istenilen karat büyüklüğü ve berraklığında hazırlanması mümkündür.

Filtre
Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır