Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Milky Pırlanta Nedir?


PIRLANTA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN BİLİNMEYENLER: Milky Pırlanta

Pırlantanın dünyada bilinen en nadir, dolayısıyla en deerli ve en pahalı maden olduu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Pırlantanın bu denli pahalı olması, pırlanta sektöründe bilinen birçok markanın, pırlanta satıından elde edilen karlılıı düürmemek için hiç kimsenin bilmedii yöntemler ile fiyatları aaı çekme politikalarına ahit olmaktayız.

Bunlardan en önemlisi ve en bilinmeyeni “Milky" Pırlanta’dır.
Milky Pırlanta, hiçbir sertifika üzerinde yazmayan, pırlanta kullanıcılarının da çıplak göz ile zor ayırt edebilece
i bir pırlantadır.

Peki Milky Pırlanta nedir?

Milky Pırlanta, çıkarılan madenden kaynaklı pırlantanın hafif donuk ve puslu görüntüsüne denir.

Milky Pırlanta Nasıl Anlaılır?

Pırlantalı ürünü incelediinizde taların hafif donuk olduunu ve parlamayan bu taın rakı beyazı bir rengi olduundan üphelenirseniz hemen bilgisine ve dürüstlüüne güvendiiniz, iinde uzman olan bir kuyumcuya danıın.

Milky Pırlanta Ne Deildir?

Milky Pırlanta florasanlı pırlanta ile asla karıtırılmamalıdır. Florasanlı pırlantalar hakkında bilgi almak için bir sonraki yazımız için bizi takip edin.

Sektörde Milky Pırlanta niçin tercih ediliyor?

Milky pırlanta hiçbir uluslararası sertifika üzerinde pırlantayı ayırt edici bir özellik olarak yer almaz. Pırlantada olması gereken balıca özellik olan “parlama” olmadıı için fiyat olarak da oldukça düüktür. Bu yüzden de fiyat rekabetinin en yüksek olduu bugünlerde pırlanta sektöründeki markalar tarafından tercih edilebilmektedir.

DVS Pırlanta olarak fiyatlarımızı oldukça uygun tutmaya özen göstermekle birlikte, yüksek kalite standartlarından asla ödün vermemekteyiz. Milky pırlantayı hiçbir ürünümüzde tercih etmeyip her üründeki en ufak boy pırlantaya kadar tek tek inceleyerek seçmekteyiz.

 


Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır