Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Beştaş Yüzükler

Dvs Pırlanta | Beştaş Pırlanta yüzük

Beştaş pırlanta yüzük, zerafeti ve ışıltısıyla her yaştan kadının vazgeçemediği bir mücevher. Beş taş yüzükler üzerindeki her taşın simgeliği farklı anlamlar sayesinde,sevdiklerinize duyduğunuz hislerin tercümanı olacak! Tektaş yüzüğün vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak kullandığımız beştaş yüzükler, karat, renk, berraklık ve kesim şekilleriyle sizlere oldukça geniş yelpazede model seçenekleri sunmakta. Dvs pırlanta olarak, tüm beştaş yüzüklerimiz pırlanta eksperlerimiz tarafından özenle seçilmiş pırlantalarla ve ustalarımızın kusursuz işçiliği ile üretiliyor. Uygun fiyat ve kalite dengesini sizler için kalite anlayışımızdan ödün vermeden sağlamak için özenle çalışıyoruz.

Tektaş ve beştaş pırlanta yüzük nasıl kullanılır?

Tektaş ve beştaş pırlanta yüzük, istenirse yüzük parmağında iki yüzük beraber olarak, istenirse ayrı olarak kullanılabilir. Her iki seçenekte dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Tektaş ve beştaş pırlanta yüzüğü aynı anda kullanmayı tercih ediyorsanız, tektaş yüzüğünüzün karat, renk ve berraklığını göz önünde bulundurarak bir beş taş yüzük seçimi yapmanız gerekmektedir. Tercih edeceğiniz beştaş yüzük, aşkınızın simgesi olan tektaş yüzüğünüzü gölgede bırakmamalıdır. Beştaş yüzüğün karat hesaplaması üzerindeki her bir pırlantanın büyüklüğünün toplamıdır. Örneğin 2.50 karat bir beştaş yüzüğün üzerindeki taşların tekil ağırlığı 0,50 karattır ve toplamda 2,50 karat olmaktadır.

Yazılı bir kuralı olmasada görsellik açısından beştaş yüzüğünüz, tektaş yüzüğünüzle uyum içinde olsun istiyorsanız, tektaşınızın karat ağırlığının, maksimum 5 katı bir yüzük seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Örnek vermek gerekirse 0,30 karat bir tektaş takıyorsanız maksimum 1,50 karatlık bir beştaş yüzük sizin için uygun olacaktır. Yine aynı parmakta iki yüzüğü kullanmayı tercih ediyorsanız beştaş yüzük motürünüzle, tektaş yüzük montürünüz birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Tektaş yüzüğünüz yuvarlak kesim (round cut) değilse tektaş ve beştaş yüzüğünüzü ayrı ayrı kullanmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada sizin için karat, renk ve berraklık açısından daha özgür olabileceğiniz seçenekler oluşacaktır. Dilerseniz baget pırlantalardan oluşan bir beştaş yüzük seçin, dilerseniz markiz kesim pırlantalardan oluşan bir beştaş seçin tercih sizin! Hayalinizdeki beştaş pırlanta yüzüğü tasarlamak ve üretmek için heyecanla bekliyoruz.

Pırlanta ofisimize gelerek tektaş ve beştaşınızı sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda beraber kombinleyebiliriz. Beştaş modellerine bakarken tek taşınız modelinden sıkıldığınızı ve yeniliğe ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz işte bu noktada Dvs Pırlanta olarak, tektaşınızın ve beştaşınızın montürlerini yeni bir tasarımla değiştirerek hayalinizdeki tektaş ve beştaş kombinini yaratıyoruz!

Filtre
Limit:
1,30 Karat Markiz Kesim Beştaş Pırlanta Yüzük
11.400,00 TL
Ücretsiz Kargo Hızlı Kargo
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır