Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Baget Küpeler

Dvs Pırlanta | Pırlanta Baget Küpe

Zarif, narin, kibar ve etkileyici. Baget pırlantanın eşsiz güzelliğini gördüğümüzde ilk aklımıza gelen kelimeler bunlar. Zarif tasarımlar oluşturmak için ilhamımızı baget pırlantalardan alıyoruz. Baget kesimin ince ve kırılgan görünen dikdörtgen görüntüsü, dünyanın en dayanıklı ve en değerli taşının özenle kesilmesiyle elde ediliyor. Bu Kesimle oluşan muhteşem mücevher tasarımları görenleri büyüleyerek ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Değerli renkli taşlar ve baget pırlanta ile beraber hazırlanmış tasarımlarda günümüzde sıkça tasarlanmakta. Renklerin armonisi ve pırlanta birleşerek görenlere görsel bir şölen yaratıyor. Pırlanta baget küpeler kendine güvenen, ince ruhlu, narin ve zarif kadınların kendileri ifade edebilecekleri muhteşem tasarımlardan oluşuyor. Zarifliğin, en ışıltılı halini hem günlük hem de yüksek karatlı olan model seçenekleriyle özel gün ve davetlerde severek kullanabilirsiniz. Dvs Pırlanta olarak abartıdan, uzak zarif ama etkili tasarımlardan oluşan pırlanta küpe koleksiyonumuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sevilen modeller arasında yerini alan baget mücevherler yenilikçi, klasik modellerden uzaklaşmak isteyen stil sahibi kadınların mücevher seçimleri arasında sevilen bir alternatif. Baget pırlanta küpeler modern tasarımlarıyla, güncel ve her stil ile muhteşem bir bütün sağlama özelliğine sahip. Hem abartıdan uzak hem de dikkat çekici bir mücevher arıyorsanız baget pırlanta küpe modelleri sizin için sevilen bir alternatif olacaktır. Sizin için hazırladığımız baget küpelerimizi incelemek isterseniz Dvs Pırlanta, pırlanta küpe koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için modern baget koleksiyonumuz sizin için özenle hazırlandı. Modern, abartısız ve güncel modayı takip eden kadınlar pırlantanın göz alıcı ışığını kullanarak tarzlarını baget pırlanta küpe ile tamamlamayı tercih ediyorlar. Gündüzden geceye bütün bir şıklığın vazgeçilmez parçası olan küpe modellerini sizlerde severek kullanacaksınız. Sizlerde bu muhteşem tasarımları sevdiklerinize hediye ederek unutulmaz bir armağan verebilirsiniz.

Doğum günü hediyesi, anneler günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi arıyor olabilirsiniz. Tüm özel günleri, baget pırlantanın dayanılmaz cazibesiyle taçlandırabilirsiniz. Dilerseniz pırlanta baget küpe modellerimizi, pırlanta baget kolye, pırlanta baget bileklik, pırlanta baget yüzük sevilen diğer modellerimizle tamamlayıp sevdiklerinizin mutluluğuna, mutluluk katabilirsiniz! 

Filtre
Limit:
3 sonuçtan 1 ile 3 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır