Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Pırlanta Baget Bileklikler

Dvs Pırlanta | Baget Pırlanta Bileklik Modelleri

Dünya üzerindeki en değerli, en eşsiz taş olan pırlantanın en sevilen kesim türlerinden biri de baget kesim pırlantadır. Son zamanlarda baget kesim pırlanta ile hazırlanmış mücevherler, güncel modayı yakından takip eden zevk sahibi kadınların gözdesi olmuş durumdalar! Baget pırlanta ile hazırlanmış her zevke hitap edecek pırlanta baget bileklik modellerini Dvs Pırlanta bileklik kategorisinde keşfedebilirsiniz! İster göz alıcı, ışıltılı, iddialı bir model tercih edin, isterseniz sade bir bileklik seçin sizin için hazırladığımız koleksiyonumuza bayılacaksınız. Günlük hayatta kombinlerinize pırlantanın eşsiz ışıltısını eklemek istiyorsanız baget pırlanta bileklik modelleri aradığınız mücevher olabilir.

Bileklikler aksesuar olarak kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Günümüzde birden fazla sayıda bileklik aynı anda takılarak kombinlenmektedir. Pırlanta baget kesim bileklikler de bu kombinlerin olmazsa olmaz parçalarından. Klasik mücevherlerden sıkıldıysanız, Dvs Pırlantanın yeni nesil pırlanta anlayışı ile hazırladığı, en modern kesim türlerinden biri olan baget pırlanta bileklikleri severek kullanacaksınız. Günlük stilinizi tamamlamak için seçeceğiniz modellerde, sıkça kullandığınız parçaları, saat vb. gibi aksesuarlarınızı da göz onunda bulundurarak modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Kolunuzda dünyanın en değerli taşlarından meydana gelmiş bir bileklik taşırken başka hiçbir aksesuara ihtiyacınız olmadığını unutmayın. Sizler pırlanta gibi eşsiz ve değerlisiniz, bırakın pırlanta ışığınızı güçlendirsin!

Hediye seçerken hepimiz çok zorlanıyoruz. Hediye aldığımız kişi hediyeyi beğenir mi? Sevgiliye en doğru hediye nedir? Anneme ne hediye almalıyım? Doğum günü hediye fikirleri nelerdir? Soruları kafanızı kurcalıyor olabilir. Emin olun her kadının hayır diyemeyeceği hediyelerden ilki pırlanta mücevherlerdir. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri, onlar gibi eşsiz ve değerli olan pırlanta ile ifade edebilirsiniz. Modern duruşu ve sade çizgisi sebebiyle pırlanta baget bileklikler armağan olarak sıkça tercih edilmektedir. Ömür boyu ışıltısını ve değerini kaybetmeyecek yıllar geçtikçe daha da değerlenecek muhteşem bir hediye seçeneği! 

Kalite ve işçilikten ödün vermeden uygun fiyatlı eşsiz bir bileklik arıyorsanız doğru yerdesiniz. Dvs pırlanta olarak her ürünün, pırlanta ve değerli taşlarını teker teker özenle seçiyor ve işini aşkla yapan ustalarımızın ellerinde tasarımlarımızı son haline getiriyoruz. Her ürünü sizlere sunmadan önce en iyi kaliteyi en uygun fiyatla sizlerle buluşturuyoruz.

Filtre
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır