Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Alyans

Dvs Pırlanta | Pırlanta Alyans Modelleri

Altın alyans evlilik bağının en temel simgesidir. Bir ömür boyu taşınan, iki çifti birbirine bağlayan en zarif ve naif semboldür. Zamanla değişen ve gelişen modayla birlikte yüzük modelleri de fazlasıyla değişmekte ve bu seçenekler arasında seçim yapmak oldukça zorlaşmaktadır. Evlilik yüzüğü, çift olarak seçileceğinden seçim aşamasında kararsız kalabilir ve zorlanabilirsiniz. Bu yüzden seçim yaparken göz önünde bulundurmanızın faydalı olacağını düşündüğümüz birkaç önerimiz var.

Alyans seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Hayatınızın her alanında, ömür boyu sürecek aşkınızın simgesi olan alyansınızı parmağınızda taşıyacağınızı unutmayın! Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur seçeceğiniz yüzüğün sizin rahatınız açısından parmağınızı sıkmayacak, terletmeyecek ve tasarım açısından herhangi bir yere ya da kıyafetlerinize takılmayacak olması rahatınız ve kullanım açısından oldukça önemlidir. Ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız bu özel
yüzüğün tasarım açısından sizi yansıtması gerekir. Günlük hayatınızı tarzınızı ve kullandığınız günlük mücevherler ile uyumlu olacak renk ve modelleri tercih etmeniz oldukça önemlidir.

Genellikle kadınlar için tasarlanan modellerde pırlanta, işleme ve desen gibi çok fazla çeşit bulunmaktadır. Erkekler için tasarlanan yüzüklerde daha sade ve düz çeşitler tercih edilmektedir. Seçimlerinizde kadın ve erkek yüzükleri arasında uyum olsun istiyorsanız çiftler için özel olarak tasarlanmış modellere göz atmalısınız. Uzun yıllar size eşlik edeceği için seçimlerinizde 14 ayar altın alyans tercih edebilirsiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olacaktır.

Kadınlar için alyans seçiminin önemli noktalarından biri de aynı parmakta kullanılacaksa alyansın ve pırlanta tektaşın birbirleriyle uyum içinde olmasıdır. Aynı parmakta kullanılacaksa iki yüzüğün maden renginin birbirleriyle aynı renk olması tercih edilebilir. Dvs pırlanta olarak pırlantanın ışıltısını modellerimizle birleştirerek yenilikçi ve alışılmışın dışında, altın ve pırlantadan oluşan alyans modelleri tasarlıyoruz. Dvs pırlanta alyans modellerimizde en çok tercih edilen isimli ve tarihli altın alyans modelleridir. Tüm modellerimizi alyans kategorimizden inceleyebilirsiniz. Hayalinizdeki yüzüğü bulamamış olabilirsiniz hiç üzülmeyin. Dvs pırlanta olarak dilediğiniz desen ve modeli sadece size özel olacak şekilde, sizin parmak ölçünüze uygun olarak üretmekteyiz. Sizleri tasarım ofisimizde hayalinizdeki yüzüğü tasarlamak ve üretmek için bekliyoruz.

Filtre
Limit:
Daisy
1.620,00 TL
Ücretsiz Kargo
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır