Dvs Pırlanta  garantili ve sertifikalı pırlanta ürünler.

Kapat

Baget Yüzükler

Dvs Pırlanta | Baget Pırlanta Yüzük Modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen pırlanta kesim şekillerinden biri de baget kesim pırlantadır. Mücevher sevenleri yeni gözdesi olan baget kesim pırlanta (baguette cut) şekli ışığı yansıtan 14 fasetten oluşur ve dikdörtgen bir forma sahiptir. Yuvarlak kesim (round cut) pırlantalara göre daha narin yapıda olan bu pırlantalar, zarif görüntüsüyle gösteriş ve farklılığı sevenlerin tercihi. Baget pırlanta yüzük modellerini iki model şeklinde incelemek mümkündür. Bu modellerden birincisi, büyük karatlı tek bir parçadan oluşan baget pırlanta yüzüklerdir. Baget kesim yüzüklerin tek parçadan oluşan modelleri karat büyüklüğü açısından yüksek ve dikkat çekici bir görünüm sergiler. Gösterişli bir ışıltıya sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır. İkinci model olarak, küçük karatlı ve birden fazla baget pırlantanın, yuvarlak kesim pırlantalar ile tasarlandığı yüzük modelleridir. Birden fazla baget kesim ve yuvarlak kesim pırlantadan oluşan bu yüzükler ise günlük hayatta tarzını abartısız ve güçlü bir mücevher ile tamamlamak isteyen kadınların tercihleri arasında bulunuyor.

Evlilik teklifi için baget pırlanta yüzük modeli tercih ediliyor mu?

Modern gelinlerin severek tercih ettiği baget kesim pırlanta yüzükler, evlilik tekliflerinde tektaş pırlanta yüzük yerine sıkça tercih ediliyor ve bu özel günde ışıldayarak başrolde tüm gelin adaylarını etkilemeyi başarıyor. Tektaş pırlanta cazibesinde olan, farklı ve modern bir yüzük ile evlilik teklifi yapmak istiyorsanız baget kesim pırlanta yüzükler sizin için kurtarıcı bir alternatif olacaktır. Tercihiniz ister gösterişli, ister naif tasarımlı modeller olsun baget pırlanta yüzükler sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecektir!

Tektaş tercih etmeyen, ömürlük sevgi bağını daha naif bir  yüzükle ölümsüzleştirmek isteyenler olabilir. Son zamanlarda oldukça popülerliğini arttıran, renkli taşlarla birlikte tasarlanan yüzükler, abartıdan uzak ama güçlü bir görünüm sergiliyor. Sevdiğiniz kadının kalbine giden yol, belki de renkli taşlarla tasarlanmış bir yüzüktür! Tüm pırlanta yüzük modellerimiz için, pırlanta yüzük kategorimizi ziyaret edebilirsiniz! Bu kategoride, baget pırlanta tektaş yüzük, tasarım yüzük, yarım tur yüzük, tamtur yüzük, renkli taşlı baget pırlanta yüzük modellerimizi keşfedebilirsiniz!

Filtre
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Dvs Pırlanta © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır